https://www.high-endrolex.com/41 Medicis Jobboard | Annunci - Medico generico - Medic Generalist Franta - saint souplet - Francia

pharmacie Nica

FR saint souplet
59360 - saint souplet, Francia

Informazioni complementari

Buna ziua,sunt farmacist in Franta , zona Nord si am nevoie urgenta de un medic gerneralist,astept rasp dv pt mai multe detalii,Va multumesc,Nica

Consulta la scheda
pharmacie Nica Contattaci

Medic Generalist Franta

saint souplet / Francia 06/03/2020

Principali elementi

  • Specialità - Medico generico
  • Città - saint souplet
  • Paese - Francia
  • Tipo di statuto proposto - Praticien collaborateur
  • Tipologia di contratto proposto - Libéral
  • Esperienze - Junior (- di 5 anni di esperienza)
  • Durata del contratto - Permanente
  • Responsabilità complementari - Primario
  • Remunerazione - 30.000

Descrizione

// Cliccate sul bottone per tradurre questo’ annuncio nella lingua desiderata
MEDICI DE FAMILIE Nord, FRANTA

 MEDICI DE FAMILIE, in regim liberal, pentru regiunea Nord, FRANTA.

Descriere post:

· Prima de instalare
· Cabinet
· Se poate veni si cu familia, sau in cuplu de medici

Profilul cautat:

· Disponibilitatea de instalare pe o perioada lunga de timp
· Dorinta de a se integra intr-un sistem medical european
· Cunostinte de limba franceza
Post disponibil: imediat

Medicii de familie interesati, pot sa sune la nr 0605638184 sau in privat!!

IMPORTANT/ SERVICIILE NOASTRE SUNT GRATUITE
Va stam la dispozitie cu urmatoarele servicii:
- conversatii in limba franceza pentru pregatirea unui interviu in Franta si pentru interviul de la Ordinul Medicilor;
- organizarea interviului
- asistare pentru inscrierea la Ordinul Medicilor din Franta;
- consiliere in tot ceea ce priveste partea administrativa a cabinetului dumneavoastra din Franta : incriere CPAM (casa de asigurari Franceza), URSSAF, Banca, Contabil, obtinere ajutor PTMG etc

Indietro